Veldsituatie

Bijgewerkt: Maandag 11-9-17

 

Scenario: A  

Trainen is mogelijk.

Op veld 2-3 en 4.

 

NIET in de doelgebieden voetballen van veld 2-3

Na elke training goals langs het veld zetten!!

 

 

Trainingsschema najaar 2017
(versie 21 augustus 2017)

App

Sponsors

Partnerclub VVV-Venlo

JO19-1

Kader

Trainer/leider

Luc van Geffen 

Trainer/leider

Frens Steegh

Leider/ leider

Freek Boonen

Spelers

Giel van den Bercken

Bas Berns

Willem Breukers

Ted Clevers

Roel Coenders

Harm Coenders

Mauro van Duijl

Tom Frieling

Maarten Geraads

Stan Hegger

Leike Hendrix

Max van den Hombergh

Mathias Janssen

Sven Linders

Kevin Peijs

Sam Rutten

Daan Vanmaris

Paul Vestjens

Luc Verschueren

Klasse & poule

3e klasse 302

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14:30u

Trainingen

Dinsdag 20:00u-21:30u

Donderdag 20:00u-21:30u

Programma

Download alle wedstrijden in iCalendar-formaat.

Datum Wedstrijd Uitslag
za 26-08-2017 14:30u GFC'33 JO19-1 - S.V. Lottum JO19-1 5 - 1
za 26-08-2017 15:00u S.V. Lottum JO19-1 - GFC'33 JO19-1 Vervallen
za 26-08-2017 16:00u Hegelsom JO19-1 - GFC'33 JO19-1 Vervallen
di 29-08-2017 19:30u GFC'33 JO19-1 - H.B.S.V. JO19-1 Vervallen
za 02-09-2017 14:30u GFC'33 JO19-1 - FCV-Venlo JO19-2 7 - 1
wo 06-09-2017 19:30u Venlosche Boys JO19-3 - GFC'33 JO19-1 2 - 0
za 09-09-2017 14:30u IVO JO19-2 - GFC'33 JO19-1 Afgelast
za 16-09-2017 15:00u Venlosche Boys JO19-3 - GFC'33 JO19-1 Verplaatst
GFC'33 JO19-1 - SV Venray JO19-4
Ysselsteyn JO19-2 - GFC'33 JO19-1
GFC'33 JO19-1 - S.V. Oostrum JO19-1
ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 - GFC'33 JO19-1
GFC'33 JO19-1 - Venlosche Boys JO19-3
ST Meterik/America JO19-2 - GFC'33 JO19-1
GFC'33 JO19-1 - Hegelsom JO19-1
GFC'33 JO19-1 - SVOC'01 JO19-1G
S.V. Lottum JO19-1 - GFC'33 JO19-1
GFC'33 JO19-1 - Wittenhorst JO19-3

Stand

Competitie najaar

# Team G W GL V P DP PM
1 GFC'33 JO19-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2 Hegelsom JO19-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3 ST Meterik/America JO19-2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4 S.V. Lottum JO19-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5 S.V. Oostrum JO19-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6 SV Venray JO19-4 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7 SVOC'01 JO19-1G 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9 Venlosche Boys JO19-3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10 Wittenhorst JO19-3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11 Ysselsteyn JO19-2 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Beker 1e ronde

# Team G W GL V P DP PM
1 GFC'33 JO19-1 3 2 0 1 6 14 - 6 0
2 Venlosche Boys JO19-3 3 2 0 1 6 11 - 7 0
3 FCV-Venlo JO19-2 3 2 0 1 6 10 - 14 0
4 IVO JO19-2 3 0 0 3 0 8 - 16 0