Veldsituatie

Bijgewerkt: Woensdag 17-1-18

 Scenario: C

 

Trainen is NIET mogelijk!!

 

 

  

NIET in de doelgebieden voetballen van veld 2-3

Na elke training goals langs het veld zetten!!

 

 

Trainingsschema najaar 2017
(versie 9 oktober 2017)

App

Sponsors

Partnerclub VVV-Venlo

1e elftal (mannen)

Klasse & poule

4e klasse E

Thuiswedstrijden

Zondag 14:30u

Trainingen

Dinsdag 20:00u-21:30u

Vrijdag 20:00u-21:30u

Programma

Download alle wedstrijden in iCalendar-formaat.

Datum Wedstrijd Uitslag
di 22-08-2017 20:00u Horn 1 - GFC'33 1 1 - 1
di 29-08-2017 20:00u Meterik 1 - GFC'33 1 Vervallen
di 29-08-2017 20:00u GFC'33 1 - VCH 1 4 - 1
zo 03-09-2017 14:30u GFC'33 1 - Panningen 1 1 - 3
di 05-09-2017 20:00u GFC'33 1 - IVO 1 5 - 2
zo 10-09-2017 13:00u Baarlo 1 - GFC'33 1 0 - 1
zo 17-09-2017 14:30u Egchel 1 - GFC'33 1 1 - 3
zo 24-09-2017 14:30u S.V. Oostrum 1 - GFC'33 1 3 - 1
zo 01-10-2017 14:30u GFC'33 1 - DEV-Arcen 1 1 - 1
zo 08-10-2017 14:30u Melderslo 1 - GFC'33 1 3 - 0
zo 15-10-2017 14:30u GFC'33 1 - Belfeldia 1 1 - 2
zo 22-10-2017 14:30u GFC'33 1 - VVV'03 1 3 - 2
zo 29-10-2017 14:30u Hegelsom 1 - GFC'33 1 0 - 0
zo 05-11-2017 14:30u GFC'33 1 - Leunen 1 4 - 0
zo 19-11-2017 14:30u TSC'04 1 - GFC'33 1 3 - 2
zo 26-11-2017 14:30u GFC'33 1 - Meterik 1 Afgelast
zo 03-12-2017 14:30u EWC'46 1 - GFC'33 1 6 - 5
zo 10-12-2017 14:15u RESIA 1 - GFC'33 1 Afgelast
zo 17-12-2017 14:15u GFC'33 1 - Kwiek Venlo 1 Afgelast
di 16-01-2018 20:00u SV United 1 - GFC'33 1 3 - 4
Venlosche Boys 2 - GFC'33 1
SVEB 1 - GFC'33 1
GFC'33 1 - MVC'19 1
GFC'33 1 - S.V. Oostrum 1
GFC'33 1 - Helden 1
zo 18-02-2018 14:30u GFC'33 1 - Meterik 1 Verplaatst
RESIA 1 - GFC'33 1
Belfeldia 1 - GFC'33 1
GFC'33 1 - Melderslo 1
Leunen 1 - GFC'33 1
GFC'33 1 - Hegelsom 1
VVV'03 1 - GFC'33 1
GFC'33 1 - TSC'04 1
DEV-Arcen 1 - GFC'33 1
GFC'33 1 - SVEB 1
GFC'33 1 - EWC'46 1
GFC'33 1 - Meterik 1
GFC'33 1 - Kwiek Venlo 1
Meterik 1 - GFC'33 1
Kwiek Venlo 1 - GFC'33 1
GFC'33 1 - RESIA 1

Stand

Competitie

# Team G W GL V P DP PM
1 S.V. Oostrum 1 9 6 1 2 19 25 - 16 0
2 Melderslo 1 9 5 3 1 18 19 - 13 0
3 TSC '04 1 9 4 3 2 15 23 - 15 0
4 EWC'46 1 9 4 2 3 14 23 - 20 0
5 Belfeldia 1 9 4 2 3 14 22 - 20 0
6 VVV'03 1 9 4 0 5 12 20 - 22 0
7 Kwiek Venlo 1 9 4 0 5 12 17 - 21 0
8 DEV-Arcen 1 9 2 5 2 11 15 - 15 0
9 Meterik 1 8 2 4 2 10 19 - 16 0
10 Leunen 1 9 2 4 3 10 9 - 16 0
11 Hegelsom 1 10 2 4 4 10 10 - 15 0
12 SVEB 1 10 2 4 4 10 15 - 22 0
13 RESIA 1 8 2 2 4 8 15 - 18 0
14 GFC'33 1 9 2 2 5 8 17 - 20 0

Periode 1

# Team G W GL V P DP PM
1 S.V. Oostrum 1 8 5 1 2 16 24 - 16 0
2 Melderslo 1 8 4 3 1 15 18 - 13 0
3 TSC '04 1 8 4 2 2 14 18 - 10 0
4 Belfeldia 1 8 4 2 2 14 20 - 16 0
5 VVV'03 1 8 4 0 4 12 20 - 21 0
6 EWC'46 1 8 3 2 3 11 17 - 15 0
7 Meterik 1 8 2 4 2 10 19 - 16 0
8 DEV-Arcen 1 8 2 4 2 10 13 - 13 0
9 Hegelsom 1 8 2 3 3 9 8 - 12 0
10 Kwiek Venlo 1 8 3 0 5 9 13 - 19 0
11 Leunen 1 8 2 3 3 9 7 - 14 0
12 GFC'33 1 8 2 2 4 8 12 - 14 0
13 RESIA 1 8 2 2 4 8 15 - 18 0
14 SVEB 1 8 2 2 4 8 8 - 15 0

Periode 2

# Team G W GL V P DP PM
1 Kwiek Venlo 1 1 1 0 0 3 4 - 2 0
2 EWC'46 1 1 1 0 0 3 6 - 5 0
3 Melderslo 1 1 1 0 0 3 1 - 0 0
4 S.V. Oostrum 1 1 1 0 0 3 1 - 0 0
5 SVEB 1 2 0 2 0 2 7 - 7 0
6 TSC '04 1 1 0 1 0 1 5 - 5 0
7 DEV-Arcen 1 1 0 1 0 1 2 - 2 0
8 Leunen 1 1 0 1 0 1 2 - 2 0
9 Hegelsom 1 2 0 1 1 1 2 - 3 0
10 Meterik 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11 RESIA 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12 GFC'33 1 1 0 0 1 0 5 - 6 0
13 VVV'03 1 1 0 0 1 0 0 - 1 0
14 Belfeldia 1 1 0 0 1 0 2 - 4 0

Periode 3

# Team G W GL V P DP PM
1 Belfeldia 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2 DEV-Arcen 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3 EWC'46 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4 GFC'33 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5 Hegelsom 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6 Kwiek Venlo 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7 Leunen 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8 Melderslo 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9 Meterik 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10 RESIA 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11 S.V. Oostrum 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12 SVEB 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13 TSC '04 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14 VVV'03 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Beker 1e ronde

# Team G W GL V P DP PM
1 Panningen 1 3 3 0 0 9 13 - 3 0
2 GFC'33 1 3 2 0 1 6 5 - 4 0
3 Baarlo 1 3 1 0 2 3 6 - 5 0
4 Egchel 1 3 0 0 3 0 2 - 14 0