Veldsituatie

Bijgewerkt: Maandag 17-11-17

 

Scenario: A

Trainen is mogelijk op veld 3-4

 

NIET in de doelgebieden voetballen van veld 2-3

Na elke training goals langs het veld zetten!!

 

 

Trainingsschema najaar 2017
(versie 9 oktober 2017)

App

Sponsors

Partnerclub VVV-Venlo

2e elftal (mannen)

Klasse & poule

3e klasse F

Thuiswedstrijden

Zondag 11:00u

Trainingen

Dinsdag 20:00u-21:30u

Vrijdag 20:00u-21:30u

 

Programma

Download alle wedstrijden in iCalendar-formaat.

Datum Wedstrijd Uitslag
zo 27-08-2017 11:00u Meterik 2 - GFC'33 2
zo 03-09-2017 11:00u GFC'33 2 - VCH 3 4 - 1
zo 10-09-2017 11:45u Wittenhorst 2 - GFC'33 2 12 - 0
zo 17-09-2017 11:30u GFC'33 2 - SV Venray 4 4 - 2
zo 24-09-2017 10:00u SV Venray 4 - GFC'33 2 3 - 1
zo 01-10-2017 11:30u GFC'33 2 - H.B.S.V. 2 1 - 2
zo 08-10-2017 11:30u GFC'33 2 - Toxandria 2 1 - 5
zo 15-10-2017 12:00u VCH 2 - GFC'33 2 4 - 3
zo 29-10-2017 11:30u GFC'33 2 - Deurne 3 0 - 4
zo 05-11-2017 12:00u FCV-Venlo 2 - GFC'33 2 2 - 0
zo 12-11-2017 11:30u GFC'33 2 - IVO 2 1 - 4
zo 19-11-2017 11:00u Montagnards 2 - GFC'33 2 Afgelast
Olympia'18 3 - GFC'33 2
GFC'33 2 - DSV 2
Vitesse'08 2 - GFC'33 2
GFC'33 2 - VCH 2
Toxandria 2 - GFC'33 2
GFC'33 2 - FCV-Venlo 2
Deurne 3 - GFC'33 2
GFC'33 2 - Olympia'18 3
H.B.S.V. 2 - GFC'33 2
GFC'33 2 - SV Venray 4
GFC'33 2 - Montagnards 2
IVO 2 - GFC'33 2
DSV 2 - GFC'33 2
GFC'33 2 - Vitesse'08 2

Stand

Competitie

# Team G W GL V P DP PM
1 Olympia'18 3 8 6 1 1 19 27 - 15 0
2 VCH 2 7 6 0 1 18 18 - 11 0
3 H.B.S.V. 2 8 5 1 2 16 23 - 11 0
4 Deurne 3 7 4 1 2 13 18 - 15 0
5 FCV-Venlo 2 8 4 1 3 13 15 - 12 0
6 Vitesse'08 2 7 3 1 3 10 15 - 16 0
7 SV Venray 4 8 3 1 4 10 14 - 19 0
8 IVO 2 8 2 3 3 9 18 - 16 0
9 Toxandria 2 7 2 2 3 8 17 - 19 0
10 Montagnards 2 7 1 3 3 6 10 - 15 0
11 DSV 2 8 1 2 5 5 9 - 18 0
12 GFC'33 2 7 0 0 7 0 7 - 24 0

Periode 1

# Team G W GL V P DP PM
1 Olympia'18 3 8 6 1 1 19 27 - 15 0
2 VCH 2 7 6 0 1 18 18 - 11 0
3 H.B.S.V. 2 8 5 1 2 16 23 - 11 0
4 Deurne 3 7 4 1 2 13 18 - 15 0
5 FCV-Venlo 2 8 4 1 3 13 15 - 12 0
6 Vitesse'08 2 7 3 1 3 10 15 - 16 0
7 SV Venray 4 8 3 1 4 10 14 - 19 0
8 IVO 2 8 2 3 3 9 18 - 16 0
9 Toxandria 2 7 2 2 3 8 17 - 19 0
10 Montagnards 2 7 1 3 3 6 10 - 15 0
11 DSV 2 8 1 2 5 5 9 - 18 0
12 GFC'33 2 7 0 0 7 0 7 - 24 0

Periode 2

# Team G W GL V P DP PM
1 Deurne 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2 DSV 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3 FCV-Venlo 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4 GFC'33 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5 H.B.S.V. 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6 IVO 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7 Montagnards 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8 Olympia'18 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9 SV Venray 4 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10 Toxandria 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11 VCH 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12 Vitesse'08 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Periode 3

# Team G W GL V P DP PM
1 Deurne 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2 DSV 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3 FCV-Venlo 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4 GFC'33 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5 H.B.S.V. 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6 IVO 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7 Montagnards 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8 Olympia'18 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9 SV Venray 4 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10 Toxandria 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11 VCH 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12 Vitesse'08 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Beker 1e ronde

# Team G W GL V P DP PM
1 Wittenhorst 2 3 3 0 0 9 24 - 3 0
2 GFC'33 2 3 2 0 1 6 8 - 15 0
3 VCH 3 3 1 0 2 3 7 - 14 0
4 SV Venray 4 3 0 0 3 0 4 - 11 0